KONST / Litografier / Färglitografi 13524301
nr 1352 4301
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Oramat löst blad. Signerad, daterad 1984, bladets mått: 31x27,5
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:38:36
2/10 23:23:31
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal