MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11446461
nr 1144 6461
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Karmstolar, ett par, "Vapensmeden"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:52:59
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)