KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252939
nr 1425 2939
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Höstdag i Kåkstan", monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x57
Utrop:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:58:14
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg