ÖVRIGT / Diverse / Galghållare 8941093
*
nr 894 1093
Galghållare
Teak, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:53:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 19:51:50
1
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galghållare teak teakmöbler trä
-
7024 Bricka
+ fat, 3 st, Firma Svenskt Tenn, diameter: 18 cm. ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:31
-
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:27
-
7016 Coaster
nysilver, / trä, diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:15
-
7037 Gardinstångshå..
4 st, mässing. Höjd: 10,5 cm, d 13,5
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:21
-
6459 Plaketter
2 st, brons, 15x20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
-
7041 Reservoarpenna
Mont Blanc, fjäder i 14k guldplätering, Meisterstü..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:27
*
Galghållare
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1093
Galghållare
Teak, 1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 19:51:50 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galghållare teak teakmöbler trä
-
7024 Bricka
+ fat, 3 st, Firma Svenskt Tenn, diameter: 18 cm. ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:31 -
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:27 -
7016 Coaster
nysilver, / trä, diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:15
-
7037 Gardinstångshå..
4 st, mässing. Höjd: 10,5 cm, d 13,5
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:21 -
6459 Plaketter
2 st, brons, 15x20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38 -
7041 Reservoarpenna
Mont Blanc, fjäder i 14k guldplätering, Meisterstü..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:27