KONST / Litografier / Färglitografi 16185304
nr 1618 5304
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Föräldrar med barnvagn. Signerad HC, daterad -87, bildmått: 44x39, bladets mått: 61,5x55, oramat löst blad
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:54:46
5/5 12:19:12
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström