KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13614131
nr 1361 4131
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Tusch, Signerad. Motivet: 24x20cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:24:10
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr