KONST / Litografier / Litografi 14409017
nr 1440 9017
Litografi
Fåglar, Sand / Jonsson / Ullström. Signerad, numrerad 88/190, daterad 1991. Bildmått: 44x53, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:25:09
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr