KONST / Litografier / Färglitografi 13614134
nr 1361 4134
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/120. Motivet: 40x30cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:20:51
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
6
3.000 kr
7
3.200 kr
7
3.400 kr
8
4.200 kr
7
3.800 kr
8
4.000 kr (Budbetjänt)
7