KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15527493
nr 1552 7493
1800-tal, Landskap med bro och slott. Signerad R. Beetie. Olja på duk, 76x126 cm, yttermått inklusive ram: 107x138 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:21:08
12/7 12:52:23
1.000 kr
17/7 18:16:08