KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10368008
nr 1036 8008
Virginia Larson
(1844-1893), Sverige
Akvarell, Virginia Larsson, interiör med figurer, signerad, Rom, 49x40
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 9 maj 2016
kl 20:56:48
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
Virginia Larson
Läs mer om Virginia Larson