KONST / Litografier / Färglitografi 15075042
nr 1507 5042
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/125, daterad 89 cm, yttermått inklusive ram: 48x35cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:13:17
4/12 19:51:38
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér