KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9144072
nr 914 4072
Gravyrer
2 st, Prince Arthurs vision & fran Petrucci, motivet: 45 x 35 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:20:35
Gravyrer
Kondition: slitage, skador
nr 914 4072
Gravyrer
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 29 september 2014 |