KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13832039
nr 1383 2039
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:45:46
200 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)