BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10381047
*
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:55:49
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
6315 Takarmatur
Achille Castiglioni, Italien, vitt glas. Höjd: 24 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:32
-
6054 Takarmatur
Claesson Bringzen, Bredaryd, "Hatten", metall. Dia..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:06
-
6257 Takarmatur
kupa av glas. Höjd: 97 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:06
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:31
-
6343 Takarmatur
med prismor. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:04
-
6469 Takarmatur
Tom Dixon, Beat Light Stout, vitlackerad mässing
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:28
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:55:49 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
6315 Takarmatur
Achille Castiglioni, Italien, vitt glas. Höjd: 24 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:32 -
6054 Takarmatur
Claesson Bringzen, Bredaryd, "Hatten", metall. Dia..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:06 -
6257 Takarmatur
kupa av glas. Höjd: 97 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:06
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:31 -
6343 Takarmatur
med prismor. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:04 -
6469 Takarmatur
Tom Dixon, Beat Light Stout, vitlackerad mässing
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:28