KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14378105
nr 1437 8105
Blandteknik
efter Mr. Adorne, 1784, luftballong. Målad och ristad på mässingsplåt. Signerad. Blandteknik, 66x45 cm, yttermått inklusive ram: 79x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:41:12
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
6
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)