KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11424072
nr 1142 4072
Leoo Verde
(1904-1976), Sverige
Oljemålning, Leoo Verde (1904-1976), stilleben, signerad och daterad 57,41x33
Leoo Verde, svensk målare född i Stockholm 1904, död 1976.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:25:03
6/11 10:08:37