KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14609548
nr 1460 9548
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Fåglar. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x36cm, yttermått inklusive ram: 41x50cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:34:44
9/4 11:09:12
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg