BELYSNING / Väggbelysning / Ljusplåtar 11536293
nr 1153 6293
Ljusplåtar
Ett par, mässing, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 december 2017
kl 18:49:09
15/12 20:52:30
Mässing