KONST / Litografier / Färglitografi 9884025
nr 988 4025
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 173/375, signerad, motivet: 37x49
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:02:25
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
19 okt
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm