ÖVRIGT / Mattor / Bönematta 4402019
nr 440 2019
Bönematta
Bidjar , daterad 1894, 102x187, jämnt slitage, lagningar, malskador, even wear , repairs, mothdamages
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4