KONST / Litografier / Färglitografi 11709158
nr 1170 9158
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Nocturne", signerad, numrerad 16/100, signerad, 1987, motivet: 40x40 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:44:48
18/3 22:46:04
500 kr
19/3 18:35:23
19 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson