KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756294
nr 1275 6294
Esse Ottosdotter
(1900-1962), Sverige
Oljemålning, Tallar. Olja på duk, signerad. 55x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:35:02
14/9 07:22:21
Esse Ottosdotter
Läs mer om Esse Ottosdotter