KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8344007
nr 834 4007
oidentifierad konstnär, 1600-tal, pastoral scen, olja på duk, ramens innermått: 35x40 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:48:07
2.200 kr
2.400 kr