KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925519
nr 1392 5519
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, otydligt daterad. Olja på pannå, 33,5x28,5 cm, yttermått inklusive ram: 41x36,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:02:41
26/4 18:57:41