![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11546171
*
nr 1154 6171
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 350/360, Gatubild, motivet: 94x77
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 19:04:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/1 13:02:21
1
300 kr
6/1 17:43:21
2
500 kr
6/1 17:55:41
1
450 kr
6/1 17:55:41
2
500 kr (Budbetjänt)
6/1 17:57:30
1
600 kr
6/1 17:59:02
2
800 kr
7/1 18:38:00
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gatubild grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
*
Ulf Greder
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1154 6171
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 350/360, Gatubild, motivet: 94x77
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/1 13:02:21 | 1 | 300 kr |
6/1 17:43:21 | 2 | 500 kr |
6/1 17:55:41 | 1 | 450 kr |
6/1 17:55:41 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/1 17:57:30 | 1 | 600 kr |
6/1 17:59:02 | 2 | 800 kr |
7/1 18:38:00 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gatubild grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12