KONST / Litografier / Färglitografi 14332008
nr 1433 2008
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"Röd sol över Stockholm" Signerad, numrerad 37/200, daterad -74. Färglitografi, bildmått: 55x59, yttermått inklusive ram: 73x75, glas saknas
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:35:43
22/11 17:05:46
2.600 kr
22/11 18:30:44
22 nov