KONST / Litografier / Färglitografi 16338219
nr 1633 8219
Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitografi, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 34,5x40 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 11:36:49)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 20:18:22
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor