KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15816185
nr 1581 6185
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, Blommor. Signerad, numrerad 346/350. Bildmått: 16x26 cm, yttermått inklusive ram: 30x40 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
300 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:53:11
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm