KONST / Litografier / Färglitografi 14456020
nr 1445 6020
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 52/290. Färglitografi, bildmått: 27x21, yttermått inklusive ram: 48x41 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:18:57
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson