KONST / Litografier / Färglitografi 13431078
nr 1343 1078
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 278/290, bladets mått: 43x54, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:14:37
700 kr
800 kr
1.000 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö