KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14502009
nr 1450 2009
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 74. Bildmått: 44x32, yttermått inklusive ram: 59x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:33:45
20/2 16:58:45
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén