KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15249104
nr 1524 9104
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad HC 1/XIX, bm 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:41:30
100 kr
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy