MÖBLER / Soffor / Soffa 5875299
nr 587 5299
Soffa
Karl-Johanstil, längd: 230
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 juni 2009
kl 18:11:21
650 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr