![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8748592
*
nr 874 8592
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Berndt Wennström (f. 1945), Slussen, 11/190, bladets mått: 80 x 60 (saknar glas)
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 februari 2014
kl 19:49:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/2 13:39:06
1
350 kr
8/2 14:36:51
2
450 kr
9/2 11:45:38
3
500 kr
9/2 19:52:53
2
700 kr
10/2 12:48:23
4
1.000 kr
10/2 19:44:40
5
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Berndt Wennström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: berndt wennström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad slussen slussenmotiv stockholm stockholmiana stockholmsmotiv sverige södermalm södermalmsmotiv
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12
*
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Berndt Wennström
nr 874 8592
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Berndt Wennström (f. 1945), Slussen, 11/190, bladets mått: 80 x 60 (saknar glas)
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 februari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/2 13:39:06 | 1 | 350 kr |
8/2 14:36:51 | 2 | 450 kr |
9/2 11:45:38 | 3 | 500 kr |
9/2 19:52:53 | 2 | 700 kr |
10/2 12:48:23 | 4 | 1.000 kr |
10/2 19:44:40 | 5 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Berndt Wennström
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: berndt wennström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad slussen slussenmotiv stockholm stockholmiana stockholmsmotiv sverige södermalm södermalmsmotiv
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12