KONST / Litografier / Färglitografi 14954020
nr 1495 4020
Färglitografi
Ylva Maria Thompson. Signerad, numrerad 37/120. Färglitografi, bildmått: 50x36 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:30:53
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr