KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12144169
nr 1214 4169
Pastell
Fartyg, signerad. Brundt, -98,48x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:08:26
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr