KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815284
nr 1281 5284
Oidentifierad konstnär. Marin. Signerad Textier. Olja på duk, 39x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:49:46
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr