KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 15086583
nr 1508 6583
Gravyr
Kolorerad, Katedralen i Milano. Bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:57:33
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)