KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13924313
nr 1392 4313
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Blandteknik, Signerad, numrerad 33/50. Mixed media litografi med textilapplikationer, akvarellerad. Bladets mått: 100x69cm, daterad oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:25:04
400 kr
500 kr
600 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg