![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191558
*
nr 1219 1558
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Marinmotiv. Signerad Anna Jalpachik. Olja på duk, 38x46 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 november 2018
kl 20:40:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 14:01:23
1
200 kr
25/11 18:23:07
2
Vinnande bud
26/11 20:30:17
3
300 kr
26/11 20:30:17
2
350 kr (Budbetjänt)
26/11 20:30:36
3
400 kr
26/11 20:30:36
2
450 kr (Budbetjänt)
26/11 20:30:55
3
500 kr
26/11 20:30:56
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marinmotiv olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige ukraina
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
7112 Oljemålning
Folke Karlsson (1907-1984), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08
*
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Jalpachik
nr 1219 1558
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Marinmotiv. Signerad Anna Jalpachik. Olja på duk, 38x46 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 14:01:23 | 1 | 200 kr |
25/11 18:23:07 | 2 | Vinnande bud |
26/11 20:30:17 | 3 | 300 kr |
26/11 20:30:17 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
26/11 20:30:36 | 3 | 400 kr |
26/11 20:30:36 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
26/11 20:30:55 | 3 | 500 kr |
26/11 20:30:56 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född pÃ¥ Krim 1954, död 2013.Läs mer om Anna Jalpachik
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marinmotiv olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige ukraina
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
7112 Oljemålning
Folke Karlsson (1907-1984), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08