ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4217466
nr 421 7466
nyrokoko, förgylld, höjd: 110
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 augusti 2006
1.000 kr
850 kr
1.000 kr
ledande budet*
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.