KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409265
nr 1440 9265
Oidentifierad konstnär. Signerad Z Cygan, Slädfärd. Olja på duk, 49x59, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:29:26
1.500 kr
1.600 kr
2.200 kr
3.000 kr
3.400 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)