MÖBLER / Skåp & hyllor / Spegelétagère 8737331
nr 873 7331
Spegelétagère
Nyrokoko, bemålad, längd: 105, djup: 40, höjd: 160
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:16:36
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.200 kr
3.800 kr
4.200 kr