GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 12144687
nr 1214 4687
Matservis
135del ca, Thomas, Bavaria, för NK
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:18:24
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr