KONST / Litografier / Färglitografi 16144182
nr 1614 4182
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Signerad, numrerad 41/125. Färglitografi, bildmått: 56x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x59 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:58:02
22/4 19:53:02
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin