KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14676285
nr 1467 6285
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 43, interiör. Olja på duk, 50x64cm, yttermått inklusive ram: 72x87cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:18:11