KONST / Litografier / Serigrafi 12904017
nr 1290 4017
Serigrafi
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 44/110. Bladets mått: 62x85 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:56:23
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
18 nov
Retro
Läs mer om Retro