KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544548
nr 1254 4548
Gustav Berlin
(1905-1988), Sverige
Oljemålning, "Vid Norr Mälarstrand", signerad. Olja på pannå, 44x54
Gustav Berlin, svensk bildkonstnär född 1905, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:48:57
12/5 22:49:06