KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11987020
nr 1198 7020
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fiskeläge. Olja på pannå, 60x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:39:06
150 kr