KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12836266
nr 1283 6266
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, "A. E. I. U. O. ". Signerad, numrerad 5/79. Motivet: 15x12 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:32:46
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
21 okt